Strona poświęcona meteorologii od strony teoretycznej i praktycznej - wiele wskazówek dla meteorologów amatorów - jedyny w Polsce kalkulator meteo on-line ! meteorologia, synoptyka, meteo, pogoda, prognoza, klimat, fronty, atmosfera, atmosferyczne, ciśnienie, front chłodny, front ciepły, cyklon, tornado, superkomórka, śnieg, wiatr, obliczenia meteorologiczne, prognoza pogody na wakcje, urlop, ferie. Prognoza pogody na lipiec 2010, prognoza pogody na maj 2010, na czerwiec, na sierpień, na wrzesień, na październik, na listopad, na grudzień, na styczeń, na luty, na marzec, na kwiecień, opady atmosferyczne, prognoza pogody na lato 2010. Pogoda na lato 2010, pogoda na wakacje 2010. Pogoda na ferie 2010. Pogoda na Święta Bożego Narodzenia. Pogoda na Sylwestra. Pogodna na Nowy Rok. Orkan Kyrill. Pogoda na weekend majowy. Pogoda w Polsce.

Strona METEO - www.stronameteo.go-longhorn.net
Komputerowe modele prognostyczne
Elementarz  | Laboratorium  | Kalkulator  | Forum  | Polecam  | Czas  | Galeria
Strona METEO / Czas na świecie


POLSKAGMT (UTC)
EUROPA
w większości krajów obowiązuje ten sam czas co w Polsce, za wyjątkiem:
BułgariaFinladniaGrecja
RumuniaIrlandiaWielka Brytania
pozostała część Świata
AlgieriaArabia SaudyjskaArgentyna
AustraliaBermudyBrazylia
Mianma (Birma)ChileChiny
EgiptEtiopiaFilipiny
IndieIndonezjaIrak
IranIzraelJaponia
KoreaKubaKuwejt
LibiaMeksykMongolia
NigeriaNowa ZelandiaPakistan
PeruSyriaTajlandia
TurcjaRPAUrugwaj
USA - Nowy JorkUSA - ChicagoUSA - Los Angeles
AlaskaWenezuelaWietnam

1. Do obliczenia czasu, wykorzystywany jest zegar systemowy twojego komputera.
2. Podany czas jest przybliżony, mogą wystąpić różnice pomiędzy czasem na stronie, a rzeczywistym czasem w danym kraju z powodu np. lokalnych zmian czasu.

 


Elementarz | Laboratorium | Kalkulator | Forum | Galeria

Ostatnia aktualizacja serwisu: 24 września 2010, Webmaster, Do webmasterów
Wykorzystanie materiałów (tekstów, grafiki, animacji) prezentowanych na Stronie METEO - wyłącznie za zgodą webmastera Strony METEO.
Copyright © 1999 - 2010 Strona METEO, Wszelkie prawa zastrzeżone, All Rights Reserved
Układy baryczne, gęstość powietrza, front atmosferyczny, wilgotność powietrza, prognozy długoterminowe, ewaporometr, niż baryczny, wyż baryczny, ciśnienie atmosferyczne, wilgotnośc względna, siła coriolisa, deszczomierz, parowanie, punkt rosy, cyklon, pomiar ciśnienia atmosferycznego, prognoza pogody na tydzień, nazwy chmur, pomiar ciśnienia atmosferycznego, pogoda dla lotników, pogoda na święta, pogoda na lato, pogoda na wakacje. Łacina, język łaciński - lingua latina, sentecje po łacinie E-survey, carry out a survey, polling employees, electronic survey eksperci ms office pomoc help-desk